בס"ד

 


מאמרים

מאמרים בנושא עיצוב שנכתבו על ידי ליאת נחמני. המאמרים שמים דגש על עיצוב בחומרים פשוטים וזמינים כך שכל אחד יוכל לנסות בבית.
המאמרים פורסמו במגזין פנימה. למאמר המלא יש ללחוץ על התמונה.

עיצוב אביזרי שער

סדנאות לבת מצווה בסגנון יחודי, הכנת אביזרי שער מפרחי משי או פרחים חיים, קורשזים כצמיד ליד וכל עיצוב הקשור לפרחים תוך שימת דגש על יחס אישי וחוויה בלתי נשכחת

עיצוב שולחן לראש השנה

עיצוב שולחן לראש השנה בגווני האדום זהב. שימוש באלמטים של החג  רימונים ותפוח בדבש.  במרכז השולחן סידור פרחים בשזירה חופשית

עיצוב שולחן טו בשבט

עיצוב שולחן טו בשבט בסגנון כפרי באווירת שוק. הכנת  שקי יוטה בעבודת יד לפירות היבשים כשקי התבלינים. עיטוף נרות יחודי עם מקלות קינמון ועלי ירק.

עיצוב שולחן יום העצמאות

שולחן פיקניק כמייטב המסורת הישראלית. גווני כחול לבן עם נגיעות צהוב להוספת עניין וצבע. שימוש בצלחות מתכלות, איצטרובלים, ופחיות קופסאות שימורים לזרי הפרחים. 

כתר פרחים לשושבינות

כתרי פרחים בסגנון כפרי או וינטאז' לשושבינות או לכל אירוע. כל השלבים להכנה במאמר המלא.

עיצוב פורים פיראטי

נעצב את השולחן בגוונים פיראטים: אדום, שחור, לבן כאשר פסים יהווה מוטיב מרכזי. פרחי הגרברה העליזים באדום לבן יהלמו את האוירה. נשלב בשולחן אביזרים של פיראטים בעבוד יד מחומרים פשוטים, זולים וזמינים.  

עיצוב שולחן ילדים

 סוף החופש, הילדים חוזרים לבית הספר ברגשות מעורבים. זה הזמן לערוך ארוחה חגיגית לחזרה לבית הספר. הקווים המנחים לעיצוב השולחן שלנו הוא עליזות וססגוניות. זו מסיבה כייפית שהילדים שהילדים יעצבו בעצמם


עיצוב שולחן פסח

שולחן ליל הסד רהוא שולחן עמוס במסורת וטעמים. השנה  בכדי לפתור רת בעיית העומס מצאתי פתרונות לשלב את העיצוב בתוך מרכיבי השולחן, את הפרחים נשלב כהגבהה לקערת ליל הסדר, ולהגדות הישנות ניצור עיטוף סטייליסטי בסגנון אישי


עיצוב פעמון רוח

הרוח נושבת קרירה וזו הזדמנות טובה להביא לשימוש את כל הצדפים שהילדים אספו על שפת הים בימות החופש החמים. מלבד הצדפים עצמם, אני בחרתי להוסיף קצת צבע ושלבתי חרוזים וסרטים בגוונים עליזים. 

 

עיצוב שולחן יום הולדת באווירת פיות

המיקום המושלם ליום הולדת פיות הוא בטבע. תפאורת השולחן תיהיה כפר הפיות המורכב מבתים של פיות בממוקמים ביינות לפרחים ולירק. 

עיצוב לחג האורים

באירועים שונים, ובמיוחד באירועי לילה, אני אוהבת להוסיף נרות , לפעמים כשחקני משנה או רק כניצבים, ולפעמים הנרות הם השחקנים הראשיים. לכבוד חג האורים נתמקד בעיצוב שבו הנרות קובעים את האווירה. 

עיצוב לחג הביכורים

השולחן  ילבש מראה כפרי תוך שימוש בגווני החיטים והשיבולים. מפת פישתן תהלום את האווירה בשילוב ראנר עשוי קנים שמזכיר את קני החיטים. נשתמש בכלי עץלהשלמת המראה וכמוטיב מרכזי נשלב את מיטב פירות ארץ ישראל.

יצירה לילדים- הכנת ספינר ביתי

זה התחיל כשאצילנו בבית נשבר ספינר אחד ומספר הילדים לא תאם את מספר הספינרים. לתהליך המלא ניתן לפנותלמגזין פנימה לילדים. מצורף שבלונה של ספינר להדפסה. קיץ מהנה. בניית אתרים - טואול