בס"ד

 
תודות

תודה רבה על העיצוב המרהיב והמקפיץ שעשית לנו בבר מצוה של יונתן. היה לנו נהדר להיכנס לאולם ולראות את כל הפרחים הססגוניים המעוצבים להפליא. לאורך כל התהליך היה לנו עונג לעבוד אתך, הבנת מאוד מהר את הכיוון והטעם האישי שלי והיית תמיד קשובה לכל גחמה קטנה. נעם לנו מאוד להסתכל אחר כך על התמונות ולהתבונן בפרטים הקטנים שהרכיבו לנו אירוע מקסים. בתודה והערכה.

מרב וזוקי

 


רצינו להודות
לך על אירוע מהמם. העיצוב על השולחנות היה מדהים, והבופט היה מושלם בגוונים ובעיצוב. אני עדיין מקבלת מחמאות מהאורחים על עד כמה הדקורציה הייתה ממש מיוחדת. אני כל כך פרפקציוניסטית ושמה לב לכל הפרטים הקטנים ובמיוחד במה שנוגע לעיצוב שלא העליתי על דעתי שהמציאות תהיה כל  כך מושלמת מעבר לדמיון. הלייקים בפייס עדין זורמים...

אפרת ואופיר


ערכתי
 בר מצוה לבני בי"ט אייר תשע"ב. לקחתי את ליאת נחמני והצוות המקסים שלה לעיצוב הבר מצוה. ליאת הפתיעה אותנו כיוון שהעיצובים שהיא הציע לנו היו כל כך שונה ויצירתיים, היא הייתה פתוחה מאוד גם לרעיונות שלי שממש יכולתי לבנות אתה רעיון שהוא מיוחד לבר מצוה שלנו העיצוב היה בגווני הירוק לבן שחור וכלל תפילין ורצועות תפילין בין סידורי פרחים. האורחים לא הפסיקו להתפעל ולהחמיא לי על הרעיון. לכן זה היה אך טבעי שאקח אותה לאירוע שני שחגגנו שנה וחצי אחרי, וגם לאירוע שלישי. ליאת היא מעצבת הבית שלנו...

מיכל

אנחנו רוצים להודות לך על כל מה שעשית לנו ביום החתונה, נתת לנו מתנה יקרה ליום החתונה שלנו שאין סוף לערכה, את האפשרות, את החופש להנות אחד מהשני ולקחת חלק מהזיכרון שיצרת לנו ביום חתונתנו. זה לא היה אותו דבר בלעדיך.  תודה מיוחדת לעיצוב הפרחים, הם היו יוצאי דופן! זו הייתה הנאה עבורנו לקבל ממך שירות מקצועי, והאדיבות שלך הייתה מעל הכל. פשוט בטוב טעם.

שלומית ואלי

אם אפשר לדמיין את החלום שמתגשם או את הצפייה המבורכת ליום המיוחד של ביתך עולה מעבר לכל הציפיות, אז כך בדיוק הרגשתי כשנכנסתי לחלל קבלת הפנים של החתונה שלנו. העיצוב היה מיוחד ושונה מכל אירוע שנתקלתי עד כה,  זה היה שילוב שכל מה שתמיד רצינו עם היצירתיות והמיוחדות של העיצובים שלך. שרה הייתה נסיכה ביום חתונתה.

רבקה מרטין

לפני כחודש חגגנו בר מצווה לבננו בירושלים. בגלל שהחלטנו ללכת על אולם שגרתי, בחרנו להשקיע בשדרוגו. שכרנו את ליאת נחמני ע"מ שתסייע לנו להביא את האולם למראה נאה ומכובד. יש לציין כי ליאת נענתה בשמחה ובמאור פנים וכך היה לאורך כל התהליך, כל פנייה אליה נענתה מיד וללא שהות. וההפתעה הגדולה של הערב היה מראה האולם, שלא היה ניתן לזהותו בשל יופיו ושדרוגו. ליאת היטיבה לעצב  ולהתאים את גובה הכלים ואת סגנון הפרחים, לאירוע, לחלל המקום, ולאופי והטעם האישי שלנו. נעשה שימוש בשלל כלים ייחודיים, סידורי פרחים שובי לב בגוונים רכים. יחסה הנעים של ליאת, מקצועיותה, ועבודתה המוכחת הסבו לנו אושר רב . האווירה הייתה מיוחדת! ולא נותר לנו אלא להודות לליאת ולהמליץ על עבודתה בחום. בהצלחה ולהתראות בשמחות .

 

אורית

ברצוננו להודות לך מכל הלב על העיצוב המדהים שעיצבת עבורנו ביום נשואינו ו' ניסן תשע"ג. לעצב את החתונה שלי אתך נתן לי ראש שקט- ידעתי שאת מטפלת בכל הפרטים הקטנים. לא אשכח את הרגע בו נכנסתי לאולם- וראיתי את סידורי הפרחים העשירים בגווני ורוד שמנת על הוזות הגבוהות, את הקנדלברות המרשימות עם הנרות הארוכים בסגנון עתיק בדיוק כמו שרציתי ודמיינתי שיהיה. האולם היה נראה מושלם בכל מובן. האורחות – מהמין הנשי... לא הפסיקו להתפעל מכל הפרטים הקטנים והיפים. את הפכת את החתונה שלנו למיוחדת ובלתי נשכחת לא רק לאבי ולי אלא גם למשפחה והחברים שחשובים לנו כל כך. תודה רבה.

מיכל ואבי 

בניית אתרים - טואול